אימון אישי

תהליך האימון שאני מציעה הינו לפי שיטת ה Coaching האסטרטגי הקלאסי, המקובל ע"י איק"א (איגוד המאמנים המקצועיים בישראל), שהוא אימון מכוון תוצאות.

זהו בדרך כלל תהליך קצר (בסביבות 12-15 פגישות) , מבוסס על ההנחה שהמתאמן "יודע" בתוך תוכו מהו הכי נכון עבורו אך לפעמים החיים השוטפים, שהוא בנה לעצמו או נמצא בתוכם, מוציאים אותו מהמסלול או אינם מאפשרים לו לממש את מלוא הפוטנציאל הטמון בו.

במסגרת האימון אנחנו שולפים את האדם מהמציאות השוטפת בה הוא נתון, מעמידים אותו ב"קואצ'יה" (שהיא כמו מחנה אימון) יחד עם המאמן. העקרונות והכלים של האימון הם היוצרים את המסגרת בה המתאמן, בליווי המאמן, יכול להתמקד באופן יסודי ושיטתי ביעדים ובמטרות הנכונות והמתאימות ביותר עבורו ומביאים אותו להשגת התוצאה הרצויה, שהופכת, בו בזמן, גם לגורם מניע מרכזי, גם באימון וגם בחיים.

נגדיר תוכנית אימון עם מטרה ברורה, כולל הערכה של משך זמן האימון, אשר לגביו שנינו מתחייבים אליו, על מנת להגיע לפחות למספר תוצאות משמעותיות ראשונות (ולא חס וחלילה ליצור חוויה של כשלון נוסף). המפגשים מתקיימים פעם בשבוע, אצלי בקואוצ'יה כוללים תרגילים, שיחות, משימות מאתגרות ושיעורי בית , הניתנים לקראת המפגש הבא ונותנים למתאמן תובנות חדשות.

על מנת שתוכל/י לבדוק אם את/ה מתאים/ה לאימון והאימון מתאים לך, ראה מאמר "אימון אישי וזוגי"

קרא עוד אודותי ועל הרקע שאני מביאה איתי.