אימון לבריאות ומשקל

היום, יותר ויותר אנשים מתחילים לקחת את בריאותם לידיים. מי כמוך מכיר ויודע את גופך שלך והרגשתך שלך. במובן זה הרופאים והמטפלים הפכנו להיות יועצים ותומכים בהתפתחות בריאותך.

בעיה מס' אחת היום בבריאות הציבור הינה עודף משקל ואובזיות, אשר הפכו ממש למגיפה. בארצנו 63% מהאנשים סובלים מעודף משקל וביניהם 1 מכל 5 ילדים בגיל בית ספר עממי. רבים מהם למודי דיאטות, עוקבים אחרי האופנות השונות ובכלל, זהו תחום, שבו כולם "מומחים", אך עדיין שמנים, ועם כל דיאטה שהם עושים משמינים יותר. למעשה רק כ 2-3% מהם מצליחים לשמור על הישגיהם.

מכל האמור לעיל נובע כי אם ברצונך להגיע למשקל הנכון שלך ולשמור עליו לאורך זמן, עליך להגיע לשינוי רציני באורח החיים, ללמוד הרגלים חדשים שיבואו במקומם של ההרגלים הישנים, לפעמים להשתחרר מהתמכרויות ובעיקר למצוא את הדרך שבה תוכל/י להתמיד לאורך זמן.

אם את/ה מוכן/ה לסמוך על ההמלצות שלי, לבצע את מה שאנחנו קובעים ביחד ולבוא לפגישה שבועית במשך 10 שבועות ברציפות, יש לי תוכנית שיכולה לעניין אותך ולעזור לך.

אף אחד איננו נהנה במיוחד או מרגיש מצוין מלהיות שמן, עם כרס גדולה. עייף, אפאתי או רגזן. לפעמים הוא פשוט אינו רוצה להודות בזה כי הוא לא מאמין שיוכל להשיג את מטרתו. אני מאמינה בך. תיעזר/י באמונה שלי בך עד אשר תתחיל/י גם את/ה להאמין בעצמך!!!

כן, גם את או אתה יכול/ה!!!

צור קשר או קרא עוד אודותי ועל הרקע שאני מביאה איתי.